Fast Consult

Cel: Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy działającej w sektorze nowych technologii
Sposób: Opracowanie logotypu, identyfikacji wizualnej, projekt strony i podstawowych materiałów sprzedażowych
Czas trwania kampanii: styczeń 2018 r. – kwiecień 2018 r.
Zadania agencji: Opracowanie logotypu, systemu identyfikacji wizualnej, projekt i wdrożenie, strony internetowej (http://fastconsult.io/), kreacja i produkcja materiałów promocyjnych

FAST Consult zajmuje się wąskim segmentem programowania. Uogólniając – firma tworzy integralne systemy precyzyjnego sterowania urządzeniami (jak koparka czy maszyny wiercące w ziemi) za pomocą technologii GPS. Bardzo mocno stawia też na nowoczesność i innowacyjność. Zależało nam więc, aby logo odzwierciedlało te cechy. Chcieliśmy również odnieść się do technologii GPS, która jest mocną stroną i ważnym ogniwem w charakterystyce firmy.

Stworzyliśmy znak, który w dynamiczny sposób prezentuje literę ‚F’ (od ‚FAST’) inspirując się ‚klockami’ zasięgu anten GPS. Dopełnienie całości stanowi zgrabna typografia oparta na geometrycznym, bezszeryfowym foncie.

W dalszej kolejności opracowaliśmy system identyfikacji wizualnej, wizytówki (każda opatrzona zdjęciem) oraz ulotki promujące FAST Consult na międzynarodowych targach. Wykonaliśmy również projekt strony internetowej, dostępny pod adresem: www.fastconsult.io.